Build Stuff

Build Stuff - конференція з розробки програмного забезпечення.

Buіld Stuff - це конференція для розробників програмного забезпечення, на якій кожен відвідувач може потрапити у "джунглі", з яких не так просто самостійно вийти.

Чому саме джунглі?

Завдяки постійній появі великої кількості технологій, нових інструментів, мов програмування та різних інновацій, область розробки програмного забезпечення швидко змінюється та розвивається, а тому є дуже складною. В цьому різноманітті нової інформації легко заблукати. Як в джунглях. Зустріч з цими "джунглями" може бути приголомшливою для будь-якого розробника.

У листопаді 2012 року в Литві вперше пройшла конференція Build Stuff. На той час, конференцій для розробників ПЗ у Балтійських країнах взагалі не було. Однак, на сьогоднішній день, Build Stuff став найбільшою подією для розробників у регіоні.

Після успіху у Литві конференцію почали проводити в інших країнах.

Вперше Build Stuff Ukraine пройшла три роки тому та мала великий успіх: понад 450 людей, що вперше відвідали конференцію, та понад 700 осіб, які були учасниками конференції у попередні роки.

У 2017 році вперше відбулася конференція Build Stuff Spain, яка пройшла у форматі затишного сімейного заходу на відкритому повітрі на пляжі. Кількість місць була обмеженою.

Цієї осені конференції Build Stuff пройдуть 13 листопада у Вільнюсі та 20 листопада у Києві.