Наш Формат

Видавництво «Наш формат» спеціалізується на випуску електронних та паперових книжок.

Видавництво «Наш формат» — лідер на ринку нон-фікшн літератури, що вже не один рік наполегливо працює, аби наповнити книжкові полиці своїх читачів найкращою інтелектуальною продукцією українською мовою. «Наш Формат» створює ділову літературу, яка надихає, пропонує нові ідеї та креативні рішення, адже ми хочемо бачити поряд із собою якісний сервіс і товар, вироблений в Україні. Ми видаємо мемуаристику, яка мотивує та навчає, змушує пишатися героями та дозволяє вчитися на їхніх помилках. Ми видаємо наук-поп, який розширює світогляд та дає можливість поглянути на сучасні проблеми з іншого ракурсу. Ми видаємо художню літературу, що підштовхує до роздумів, бо хочемо йти пліч-о-пліч з мислячими людьми. «Наш формат» — це більше 800 точок продажу, власний інтернет-магазин, дві книгарні в Києві та доставка по всьому світу.

З 2013 року тираж книг видавництва зріс з 10 тис. до 195 тис. примірників на рік. «Наш формат» видав понад 200 перекладів українською мовою, серед яких найбільш значимими є «Атлант розправив плечі» Айн Ренд, «Моє життя та робота» Генрі Форда, «Чому нації занепадають» Дарона Аджемоґлу та Джеймса Робінсона, «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля, «Сила інтровертів» С’юзан Кейн, «Чорний лебідь» Нассіма Ніколаса Талеба тощо.

Видаючи кожну нашу книгу, ми створюємо нові робочі місця для перекладачів, редакторів, коректорів та дизайнерів, ми даємо роботу українським типографіям, сприяючи розвитку вітчизняної економіки. Тому, купуючи книги «Нашого Формату», ви інвестуєте в країну і підтримуєте її здорове майбутнє.

У 2015 році «Наш Формат» посів 7 місце серед 20 найкращих видавництв за даними Forbes Ukraine. Ми намагаємося й надалі наполегливо працювати, щоб підтримувати належний рівень виробництва.