StudyDive

StudyDive - платформа для пошуку освітніх можливостей у Києві.

Світ змінився. Людство сфокусоване на майбутньому більше, ніж коли-небудь. Люди інвестують в себе. В свої знання. Щоб завтра сповна повернути свої інвестиції. Їх відрізняє те, як вони бачать світ епохи глобалізації та космополітизму, а також те, як вони бачать себе в цьому новому світі. Це власники бізнесу, стартапери, діячі мистецтва, IT-спеціалісти…, які вже встигли оцінити можливості теперішнього. Вони чітко бачать перед собою безмежні перспективи, які відкриває майбутнє.

Це прогресивні індивідууми, глобалісти за характером. Вони подорожують, розширюють свої горизонти як в особистому, так і в професійному плані. Зрозумівши тенденції, ці люди не припиняють вчитися та не бояться змін. Навіть навпаки, вони прагнуть їх, але воліють, щоб все було заплановано.

StudyDive - це платформа, яка підтримує прагнення людей до нового, пошуку та самовираження, розширенню кругозору та своїх можливостей, надає інструмент, який допоможе їм знайти та отримати необхідне навчання.

На одній платформі можна знайти та придбати лекції, майстер-класи та воркшопи від освітніх організацій UNIT.City, Projector, Циферблат, Plato’s Cave, INVERIA Flow Space, kmbs та інших.

Детальнішу інформацію можна побачити на сайті та сторінці Facebook.